הפקת חתונות בטבע


חתונה הוא אירוע של פעם בחיים. ההחלטה לערוך את החתונה דווקא בטבע ולא באולם אירועים רגיל זוהי החלטה אמיצה ומאוד מאתגרת. אין ספק שרק אנשים אשר הטבע בנפשם, אנשים אשר מזהים את הפוטנציאל הגלום מאחורי כל עץ ושיח, מתחת לכל אבן, הם האנשים שיש בהם את האומץ והמוטיבציה לערוך את האירוע שלהם במקום הקסום בעולם, בטבע.

הפקת חתונות בטבע – חשיבות ההפקה המקצועית

הפקת חתונות בטבע היא הפקה כלל לא פשוטה. יש צורך לדאוג להמון פריטים קטנים והכרחיים אשר ישפיעו ישירות על ההנאה מהאירוע. כדי להתמודד עם הפקת חתונות בטבע- חתונה קטנה וחתונה גדולה כאחד מומלץ מאוד להתייעץ עם החברות הפקה אשר כבר מנוסות מאירועים מסוג כזה, ויודעות איך להתאים את האירוע שלכם בדיוק לאופי הרצוי.

הפקת חתונות בטבע אינה זולה. יש צורך לדאוג לספקים השונים כמו בכל אירוע כגון: צלם, תקליטן או תזמורת, קייטרינג, עיצוב ועוד. ובנוסף יש צורך לדאוג גם לציוד הנחוץ לאירוע בטבע כגון:בית שימוש נייד, ציוד בסיסי של תאורה, גנראטורים, הגברה המתאימה לשטח, מיזוג אויר אם מדובר בחודשי הקיץ החמים או לחילופין אוהלים גדולים ויריעות בד אם מדובר בחודשי החורף ויש חשש מגשם או רוחות עזות.

יש חשיבות גדולה לאיכות הציוד שאתם שוכרים לאירוע. ציוד באיכות גרועה כמו רחבת ריקודים מתפרקת יכול להעיב על כל שמחת האירוע וכל ההשקעה המרובה תרד לטמיון.

הפקת חתונות בטבע – חלום שמתגשם

ישנם מגוון מקומות בהם הפקת חתונות בטבע תהיה מוצלחת. אפשר להפיק אירוע ביער, במבצרים עתיקים, במבנים ארכיאולוגיים, בנים אינטימיים המיועדים לאירועים עם מעט משתתפים, בתי כנסת מיוחדים, בחופים קסומים ואפילו אצלכם בחצר.

כל אירוע ניתן לעצב בצורה שונה. אירוע בסגנון שאנטי יכלול בתוכו ישיבה על פופים, ספות בד רחבות, פינות רוגע מפנקות ושולחנות בופה קטנים ומחוממים. אירוע בסגנון קלאסי יכלול כסאות, שולחנות עמידים אשר יחזיקו מעמד בטבע, סידורי פרחים גבוהים מרהיבי עין ותאורה מחשמלת.

חברה אשר מתעסקת בנושא של הפקת אירועים בטבע תוכל להפוך את החלום הגדול שלכם למציאות. להגשים כל פרט ופרט על להשלמת התמונה הסופית, הקסומה.


 
עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010