חתונה קטנה


איפה אפשר לחגוג חתונה קטנה?

זוגות רבים אשר בחרו לערוך חתונה קטנה מתקשים למצוא אולם אירועים שיסכים לארח אותם במחיר הגיוני. במקום להתפשר על מחיר גבוה, יש כמה אפשרויות אחרות ששווה לבדוק קודם. אז היכן ניתן לערוך חתונה קטנה?

אולמות בוטיק

עבור החוגגים חתונה קטנה ואלו שלא רוצים להשקיע באולם אירועים גדול קיימים אולמות בוטיק. אולמות האירועים בגדולים לרוב לא מקבלים הזמנות של חתונות מתחת ל-200 מוזמנים והמחירים שלהם כמובן בהתאם. זוג שרוצה לערוך חתונה קטנה ולא להיגרר להוצאות גדולות יכול למצוא אולם בוטיק שיתאים לצרכיו. אולמות הבוטיק קיימים ברחבי הארץ ומספקים את כל השירות של אולם אירועים גדול, ההבדל הוא לא באיכות כמובן אלא רק בגודל האולם.

חתונה קטנה במסעדה

מסעדות רבות מזכירות את שטח המסעדה עבור אירועים פרטיים. ישנן מסעדות בהן ניתן לחגוג אירוע של עד 100 איש ואף יותר. מסעדות רבות מתמחות באירועים וישמו לארח חתונה קטנה. אחד היתרונות בחתונה במסעדה הוא כמובן הגיוון העצום בתפריט והייחוד של התפריט. יתרון נוסף הוא האווירה במקום, מסעדות המשכירות את המקום לאירועים בהחלט יתאימו את המקום לצרכי האירוע אך העיצוב של המסעדה והאווירה יישארו ייחודיים לה.

חתונה קטנה בוילה

זוגות רבים בוחרים לערוך חתונה קטנה בוילה פרטית. השכרת וילה לחתונה היא אופציה נהדרת במיוחד למי שמחפש לערוך חתונה לא שגרתית. וילה המושכרת לאירועים כוללת בדרך כלל בריכה, ג'קוזי ושלל פינוקים. את החתונה עצמה ניתן לערוך בחצר הווילה או אם יש מספיק מקום גם בתוך הוילה עצמה. יתרון מעניין של וילה לחתונה הוא האפשרות להשכיר אותה לכמה ימים ולהמשיך לחגוג עם חברים קרובים או פשוט לערוך את ירח הדבש בתוך הווילה היוקרתית והמפנקת.

אם הרעיון של אירוע בוילה נשמע לכם מתאים ומסעיר אתכם, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של וילות המוצעות בכל חלקי הארץ. כל וילה והסגנון המיוחד שלה, האבזור שהיא מציעה, והאטרקציות השונות הממוקמות באזור. ערכו מחקר מקדים, בררו את כל הפרטים החשובים בטרם תבחרו את הוילה המתאימה לאירוע שלכם. מזל טוב!
עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010