דלתות


פותחים לכם דלתות...

כאשר אתם מתכננים לעבור לדירה חדשה או לשפץ את הדירה הקיימת בה אתם מתגוררים כיום, אין כל ספק כי אחד מן האלמנטים הבולטים ביותר אשר יש לתת עליהם את הדעת הוא בחירה של דלתות פנים ודלתות חוץ לבית שלכם. רבות כבר נכתב על חשיבותן של דלתות הן מהצד הפונקציונאלי והן מן הצד העיצובי, לכן כאשר אתם באים לבחור דלתות עליכם להקפיד על כך שתקבלו מענה מושלם עבור שני הפרמטרים המרכזיים הללו גם יחד בלי לשכוח כמובן את הפריט שלט לבית.

 

דלתות מעוצבות במגוון רחב של דגמים, צבעים וחומרים

דלתות שנחשבות היום למובילות בתחום הזה, הן ללא כל צל של ספק דלתות מעוצבות. אלה יכולות להיות דלתות פנים מעוצבות או דלתות חוץ. מאד חשוב לבחור דלתות מעוצבות על פי הגוון של הדלת, על פי החומר אשר ממנו היא בנויה, על פי העיטורים שיש בה (במידה ויש כאלה), ועוד אלמנטים ויזואליים שנראים לכם חשובים. כל זאת כמובן בהתאמה מלאה לחלל אשר בו ממוקמת הדלת.

 

 

 

דלתות צריכות להיות גם נוחות וגם מגינות

מעבר לפן הוויזואלי של הדלתות, הרי שיש חשיבות גדולה גם לנוחות השימוש בכל דלת ודלת בהתאם לצורך ולמטרה שלה. דלת של כניסה לבית אינה דומה לדלת של חדר ילדים או לחילופין לדלת של בית עסק. מעבר לנוחיות, יש גם אלמנט חשוב מאין כמוהו – וזה ההגנה. בשורה התחתונה ויותר חשוב מכל – דלתות מכל סוג כזה או אחר נועדו להגן עלינו ועל המתחם. על כן חשוב מאד לבחור רק דלתות בעלות תו תקן מתאים אשר מיוצרות אצל החברות המובילות ביותר בארץ בתחום של ייצור דלתות פנים וכן דלתות חוץ.

 

אצל מי רוכשים דלתות איכותיות?

כאמור, האיכות של דלתות פנים או חוץ חשובה ביותר עבור כל מתחם בהן הן ממוקמות, ועל כן, חשוב מאד לבחור רק דלתות איכותיות ביותר אשר מיוצרות ומשווקות אצל החברות המובילות ברחבי הארץ. חשוב מאד לבצע מחקר שוק רציני בטרם ההחלטה באיזו חברה לבחור, להשוות את המפרטים של הדלתות אשר מוצעים לכם ולבחור בצורה יסודית.

עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010