דלתות מעוצבותסוגים שונים של דלתות מעוצבות

כאשר זה מגיע לבחירת דלתות מעוצבות לכל סוג של מבנה, הרי שאין כל ספק כי כיום יש הרבה מאוד אפשרויות אשר פתוחות בפניכם לבחירת הדלתות המתאימות ביותר למבנה כזה או אחר. חושבים שאתם צריכים דלתות מעוצבות עבור הבית שלכם? אין ספק שאתם עושים בחירה חכמה מאוד! כיום אנשים מבינים שאין יותר צורך בדלת הבסיסית הרגילה ואפשר לשדרג את מראה הבית בעזרת דלתות מעוצבות כאלה ואחרות. אפשר לבחור בין סוגים שונים של דלתות אשר יהיו מושכות באופן מיוחד. הדבר בולט מאוד כאשר אתם רוצים לבחור דלתות מעוצבות חיצוניות עבור הבית שלכם - אז אפשר למצוא מראה מושך וססגוני.

לבחור בדלתות כפולות
אחת מהאופציות שהולכות ונהיות פופולריות בקרב הציבור הישראלי, הן דלתות מעוצבות כפולות בכניסה אל הבית. מדובר למעשה על שתי דלתות אשר ממקומות בסמוך אחת לשניה, וגם יכולות להיפתח על אותו הציר. ברוב המקרים, דלת אחת תהיה מקובעת וסגורה באופן קבועה, והשניה תשמש לכניסה ויציאה מהבית. היתרון הוא שכאשר אתם עורכים אירוע בבית - אפשר לפתוח את שתי הדלתות ואז המראה הוא יוקרתי ומפואר.


דלת בנוסף לקיר

אפשרות אחרת לבחירה שלדלתות מעוצבות היא לעשות מעין שדרוג של רעיון הדלתות הכפולות. הפעם מדובר על דלת אחת, שלידה יהיה למעשה קיר מקובע לחלוטין שלא יהיה ניתן להזיז אותו, אך שישתלב באופן מושלם עם העיצוב של הדלת. הדבר מאפשר לכם ליצור מראה מושך מאוד. על הקיר אפשר לשים תוספות דקורטיביות שונות - כמו חלונות ויטראז', או חרוזים ובדים שונים.


ומה עם הדלת היחידה?

עם זאת, עדיין אפשר לבחור היום דלתות מעוצבות שיהיו בודדות. למעשה, רוב הישראלים בוחרים היום להציב דלת בודדת, בין השאר משיקולים של חיסכון במקום, מה גם שישראלים רבים גרים בבית דירות שלא מאפשר כניסה חיצונית רחבה. אפשר לבחור היום דלתות מעוצבות יחידניות עם עיצובים מדהימים, שיראו מפוארים לא פחות מאלו של הדלתות הכפולות. כל עוד עושים שימוש נכון בשילוב בין חומרי הגלם - התוצאה היא מרהיבה.
עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010