ספה מיטה בסגנון מודרני


מהי ספה מיטה?

ספה שנפתחת לצורה של מיטה יכולה לשמש למגוון רחב של צרכים ומטרות. קודם כל, זהו רהיט מודולארי שבו משתמשים גם בחללי מגורים וחדרי שינה וגם במקומות מרכזיים כמו הסלון. ההבדל הוא באופן שבו מעצבים את הבית ובדרך שבה בוחרים להשתמש בכל חדר פנוי. אם למשל אין מספיק מקום על מנת לארח חברים ובני משפחה בחדרים הסגורים, אפשר לקנות ספה מיטה ולדאוג עבורם לתנאים אופטימאליים.

עוד דבר שכדאי לדעת בנוגע לרהיטים כמו ספה מיטה הוא שקיימים הבדלים בין הדגמים. את ההבדלים ניתן לראות באופן שבו מעצבים את הספות, בדרך שבה בוחרים עבורן חומרי גלם וגם במראה ובאסתטיקה שלהן. חלק מהספות למשל מעוצבות על טהרת הבד בעוד ספות אחרות משלבות בתוכן עור, ויש גם הבדלים בין ספה מיטה בסגנון מודרני, כפרי וכן הלאה.

איך בוחרים ספה מיטה?

הסיבה העיקרית שבגללה כדאי לדעת מהי ספה מיטה היא שכך קל יותר לבחור אותה. אם רוצים לבחור רהיטים וליהנות מהם לאורך זמן רב צריך להיכנס לעובי הקורה, להשוות בין הדגמים ולהתייעץ עם אנשי מקצוע. יש למשל המון אנשי מקצוע שיכולים להמליץ על ספות לבתים פרטיים וגם כאלה שמכירים את הצרכים של בעלי משרדים ועסקים.

למרות שספה נפתחת מטבע הדברים לא מתאימה לעיצוב סטנדרטי של משרד, יש בכל זאת בעלי עסקים שנעזרים בה. את זה עושים במשרדים שבהם לצד מקומות העבודה יש גם מקומות לינה ואזור ייעודי עבור מנוחה. אם רוצים לשלב ספה מיטה במשרד גדול ולא מוצאים לזה מקום, אפשר לוותר על  רהיטים ומערכות ישיבה אחרות.

לסיכום, כיום נהוג לבחור רהיטים לפי צרכים אישיים ומהבחינה הזו יש לספה מיטה הרבה יתרונות.

עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010