מיטה זוגית גדולה


לישון כמו מלכים

אם גם אתם רוצים לישון בלי לדפוק חשבון, מיטה זוגית תשרת אתכם בנאמנות גם אם אתם ישנים לבד. אין כמו מיטה זוגית לעצמכם, לא משנה כמה קטנים אתם ומיטה וחצי נראית לכם בסדר. ההבדל בין מיטה וחצי למיטה זוגית נשמע לא גדול אך הוא גדול מאוד, לא סתם מיטה זוגית נמצאת כמעט בכל בית בישראל.  מיטה זוגית לא רק תספק לכם שינה איכותית אלא מגיעה במגוון עיצובים שיתנו לכם את הסטייל לחדר השינה כמו שתמיד רציתם. יש מיטות פשוטות למדי אל מול מיטות ענקיות ומלכותיות, אל תעצרו את עצמכם ותרכשו את המיטה שהכי נראית לכם כיוון שזו הוצאה חד פעמית.

מקום אחסון תחתון

אחד היתרונות של מיטה זוגית גדולה זה מקום האחסון שיש לה למטה. מקום האחסון הזה מתאים לשמיכות פוך, שמיכות צמר, כריות והציפיות של הכריות, אלבומי תמונות ישנים ואפילו סטים של כלים למטבח. כל מה שתרצו ואין לו מקום בבית תוכלו לשים בנפח הגדול החדש שיש לכם ורק חשוב לוודא שבאמת יש אחד כזה. גם אם אין, זה לא סוף העולם, אם הבחנתם במידה מדהימה ואין לה שטח אפסון זה בסדר גמור להסתדר בלעדיו, אך הוא מוסיף הרבה סדר וארגון לדירות צפופות.

מיטה עיצובים חדשניים

מיטה זוגית מגיעה במגוון עיצובים החל מעיצוב יפני, עיצוב איטלקי ועיצוב צעיר וזוהר. מה שקובע את הנראות והעיצוב זה לא רק המיטה אלא גם התאורה שתשימו בחדר, התמונות, העיצוב שכולל נברשות וסוג חלונות וכמובן השידות שיהיו לכם והמראה הגדולה שנהוגה בכל חדר שינה. כל אלו צריכים לקיים הרמוניה ביניהם כאשר מיטה זוגית היא הפריט הראשי שאם הוא לא יתאים אז אנחנו חצי רגל בדרך הלא נכונה.

עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010