כסאות ברכסאות בר - חומרים, עיצובים, מחירים

כסאות בר יכולים לשמש אותנו במגוון רחב של מקומות, החל מישיבה בפאב, בחצר בחוץ, במסעדה ועוד. כאשר אתם מחפשים כסאות בר לעסק שלכם או לבית, מומלץ לשים לב לשלושה פרמטרים מהותיים המרכיבים כסאות בר: חומרים, עיצובים ומחירים. במאמר הזה תקבלו סקירה על כל אחד משלושת הפרמטרים הנ"ל ובעזרתם תוכלו לבחור ביתר קלות את כסאות הבר המתאימים לכם ביותר.

חומרים

כסאות בר עשויים ממגוון רחב של חומרים: עץ, אלומיניום,פלסטיק, מתכת ועוד. למעשה לכל מקום מתאים סגנון שונה של כסאות בר. גם אם ניקח שני בארים סמוכים אחד לשני, נוכל בקלות למצוא בהם שתי מערכות שונות לחלוטין של כסאות בר. פאב אחד שיבקש למתג את עצמו כיותר מנוסה, וותיק ואיכותי יעדיף לשלב יותר כסאות עץ במערכת הישיבה שלו ולעומתו הפאב השני שינסה למתג את עצמו כצעיר, רענן וחצוף יותר, ירכוש מערכת כסאות בר גבוהה ממתכת. כסאות מפלסטיק ישמשו אותנו לרוב בישיבה מחוץ לבית או לפאב בגלל הלחות והרטיבות.

עיצוב

העיצוב של כסאות חשוב מאוד על מנת למתג את הבר בצורה מסוימת. כסאות בר יכולים להיות גבוהים וצרים ומצד שני יכולים להיות נמוכים ורחבים יותר. חשוב מאוד שהעיצוב של כסאות הבר יתאים לקו העיצוב המאפיין את המקום או את הבית. כסאות בר הינם פריט ריהוט מאוד בולט ודומיננטי. כסא בר שיהיה לא נוח יכול לפגום בהצלחת הדייט למשל ולעומת זאת כסאות בר נוחים יכולים לגרום לכם להמשיך ולשבת... בסופו של דבר הכל תלוי בכם ובקו העיצוב שתבחרו בו, האם זה יהי קו עיצוב שובב, סקסי,שמרני, סליזי או עתיק, כל קו עיצוב כזה יזדקק לכיסאות בר שימשיכו וישלימו אותו.

המחירים של כסאות בר

המחירים כסאות בר יכולים לנוע מכמה מאות שקלים ועד כמה אלפים טובים. המחירים של כסאות הבר תלויים במספר פרמטרים כמו האם מדובר על כמות גדולה של כסאות בר או רק כסא אחד, האם הכיסאות מיועדים למקום יוקרתי ועוד. בסופו של יום, ניתן למצוא כסאות מעוצבים בצורה יפה ובמחירים שפויים, הכל תלוי במידת הזמן שיש לכם להשקיע בחיפוש וכמובן במחיר אותו תהיו מוכנים לשלם.

לסיכום

כסאות בר, הגם שלעתים אנו נוטים להמעיט בחשיבותם, מהווים ריהוט מרכזי בחלל החדר בו הם נמצאים. בין אם מדובר על פאב אפלולי או על הסלון הפרטי שלכם, כסאות בר נותנים לחלל את הערך המוסף שלו המאפיין אותו ממקומות אחרים.
 
עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010