שמלות כלה


הדרך הנכונה לבחור שמלות כלה

הגיע גם הזמן שלך להתחתן במזל טוב. אין ספק שאת מתרגשת מאד לקראת החתונה שלך, אבל יותר מכל את מתרגשת לקראת החופה - השלב שבו כולם יראו אותך בשמלת הכלה המהודרת שלך. כמובן שבשביל זה, את צריכה לפני הכל לבחור שמלת כלה שתוכל להתאים לך. אגב, כיום כלות מכינות מראש 2-3 שמלות לשלבים השונים של האירוע, הכל לפי ההעדפה האישית שלך.

במהלך החתונה

בעבר, אם רצית לבחור שמלות מפוארות יותר או פחות, היה מקובל שתבחרי אך ורק שמלה אחת (ואיתה תהיי במהלך כל החתונה). הדבר יצר לא פעם קשיים - השמלה שמתאימה לקבלת פנים, לא תיראה בהכרח מרשימה בחופה, ולא תהיה בהכרח נוחה במהלך הריקודים. בעצם, תמיד הבחירה הייתה בין שמלה מפוארת במיוחד, לשמלה מאד נוחה. אלא שהיום כאמור, נהוג לבחור לפחות שתי שמלות כלה בכפר סבא, וכך אפשר למצוא את האיזון. תחשבי על זה, הרי תמיד דמיינת את עצמך בחופה עם שמלה אחת ותמיד דמיינת את עצמך מפזזת על רחבת הריקודים בשמלה אחרת. היום ניתן להגשים את שני החלומות.

שמלות כלה - לעבור בין השמלות


בבחירה של מספר שמלות כלה, תוכלי לתכנן אותן ממש לפי סדר החתונה. במהלך קבלת הפנים את תהיי בשמלה יפה במיוחד, שתהיה מנקרת עיניים ומרשימה. לקראת החופה תעברי לשמלה עוד יותר מפוארת ומרשימה, שגם תתפוס לא מעט מקום - שכן זהו השיא של החתונה שלך. עם זאת בהמשך כאשר תתחיל מסיבת הריקודים, את בעצם תעברי לסוג של שמלת ערב שתהיה נוחה ויפה ותאפשר לך לרקוד בהנאה ובצורה חופשית.

סטודיו שנותן לך הכל

מובן שכאשר את רוצה לבחור מספר שמלות כלה, את תעשי זאת בסטודיו אחד, ולא תתפזרי בין מספר בתי עסק. חשוב ליצור המשכיות וקשר מסוים בין השמלות, כך שאת לא תצטרכי בהכרח לשנות את התסרוקת והאיפור והאקססוריז שלך במהלך החתונה. כדאי גם להביא בחשבון את העלויות הגבוהות. במקום לקנות שמלה מפוארת, כדאי לבדוק אפשרות של השכרת שמלת כלה לחופה (זה אמור לצאת זול משמעותית). ניתן גם לפנות אל מעצבי שמלות כלה בכפר סבא או ערים שכנות במרכז ולא רק אצל המעצבים היקרים ביותר בתל אביב.

לא לחכות לרגע האחרון

אז אם יש כבר תאריך לערב הגדול בחייך, מומלץ להתחיל ולחפש אחר הסטודיו המתאים אשר ילווה אותך ויספק לך את כל השירותים המקצועיים הקשורים עם ההופעה שלך בערב החתונה. אחד הסודות של מעצבי שמלות הוא היכולת להתאים את השמלה לכלה – וזה לוקח זמן.

שיהיה בהצלחה!
עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010