ספה נפתחת נוחה לתפעול


השכלול שמשנה את פני המשחק

בעידן של היום בו מחירי הדיור גבוהים, דירות במחיר הגיוני היא או דירה מושכרת או דירה ישנה וקטנה, כולם מנסים למצוא פתרון לבעיית המקום. דירות צפופות היו בעיה מאז ומעולם אך בעזרת שכלולים כמו ארונות הזזה מתקדמים, שולחנות נפתחים וגם ספה נפתחת, החיים שלנו הרבה יותר קלים. כל הרעיון הוא שאותו מוצר יכול לגדול או לשמש כמוצר אחר, כך אתם מרוויחים גם ספה וגם מיטה באותו רהיט. לישון על הספה זו פעולה שכל גבר שרב עם אשתו מכיר אך זה הזמן לשים סוף לכאבי הגב ופשוט לפתוח את הספה למיטה.

גם ספה וגם מיטה

כשיש לכם מיטה בחדר אך אין ספה, אתם תוהים כמה כיף אם הייתה לכם ספה סתם לשבת עליה עם שולחן קטן ולדבר, אולי לראות טלוויזיה או לשתות קפה, דברים שלא נוח לעשות על מיטה. אך כשאין מיטה, אתם בדיוק רוצים לשכב על הגב ולנוח מעט. זו בדיוק הבעיה שרודפת אנשים רבים ולכן ספה נפתחת היא אחד הרעיונות החכמים שיצאו לעולם. הפתיחה תהיה מהירה וקלה ותוך שניות תקבלו מיטה זוגית נוחה להפליא.

תפתחו את הספה כדי לוודא שהיא תקינה

יכול להיות שספה נפתחת שראיתם בחלון הראווה כשעברתם ליד אולם התצוגה תהיה הדבר הכי קורץ בכל החנות אך לפני שאתם ממהרים לקנות רק מהעיצוב שלה, בדקו קודם כל אם היא נוחה. גם אם היא נוחה, היא צריכה להיות נוחה גם בתור מיטה ולכן חשוב לפתוח אותה. ספה נפתחת נוחה לתפעול, אם הפתיחה לוקחת זמן רב או שהיא מסובכת מידי, היא פחות אטרקטיבית. אף אחד לא ירצה להסתבך יותר מידי שהוא חוזר לביתו בשעת לילה מאוחרת וילדים קטנים עלולים להתקשות בפתיחה לבדם.

עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010