מקלחונים


אחרי שנים רבות שבהן חשבתם לעשות שיפוץ בבית היום אתם לא מוכנים לדחות יותר את העניין? אם כך, זה בהחלט רעיון טוב להיכנס להליך של שיפוצים, ובהחלט כדאי להתייחס לכל החדרים בבית. אי אפשר לחדש את הסלון ואת חדרי השינה מבלי להתייחס גם לחדרי הרחצה, כי כל חדר רחצה בבית צריך להיות נעים ונוח לשימוש. לפעמים כל מה שצריך להחליף בחדרי רחצה אלה הם מקלחונים, ולמען האמת, היום יש סוגים שונים של מקלחונים שיכולים להתאים לכל משפחה ולכל דירה.

גודלו של המקלחון חשוב ביותר

אם תגיעו לחנויות שונות שמוכרות מקלחונים אתם תראו שיש גודל סטנדרטי למקלחונים, אך יחד עם זאת, אפשר גם להזמין מקלחונים אישיים. כלומר, אם חדר הרחצה שלכם קטן במיוחד או שהוא מאוד גדול, כדאי יהיה לשקול את האפשרות של הזמנת מקלחון במידות מיוחדות, כי כך תוכלו להיות בטוחים שהוא יתאים לצרכים שלכם ולחדר הרחצה שאתם רוצים לשפץ.

אל תיקנו במחיר מוגזם


עוד טיפ חשוב שכדאי להתייחס אליו כשרוצים לקנות מקלחונים, זה לא להסכים לשלם כל מחיר שידרשו מכם. יש היום לא מעט חנויות שעוסקות בתחום של מקלחונים ובכל חנות תוכלו לקבל הצעות מחיר שונות, אז מה פתאום שתוותרו על השוואת מחירים ותיקנו את המקלחונים הכי יקרים שיש? השוואת מחירים ניתן לעשות היום בקלות רבה כך שכדאי לכם לנצל את האפשרות הזאת.

התקנה מקצועית היא חלק מהשירות

הטיפ הנוסף שלא כדאי יהיה להתעלם ממנו, זה שלא מומלץ להתקין לבד את המקלחון בחדר הרחצה. אפילו אם אתם קונים מקלחון יחסית פשוט זה עדיין לא אומר שכדאי לוותר על שירותי ההתקנה, ובדרך כלל השירות הזה גם כלול במחיר עצמו.

 
עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010