מעקות מתכתמעקות מתכת

כאשר אתם מתלבטים בין סוגים שונים של מעקות אשר קיימים היום בשוק, חשוב מאד למפות את הצרכים שלכם, ולהבין בדיוק את הקונספט אשר לשמו אתם נדרשים לאותם מעקות. אחד מן הסוגים הבולטים ביותר של מעקות שרבים בוחרים בו כיום הוא – מעקות מתכת. מעקות מתכת הם אולי המתקן הנפוץ ביותר כיום בבנייה המודרנית. מאז שהעולם עבר לבנייה של מתכת וזכוכית כשני החומרים העיקריים בנוסף לבטון, גם מעקות עברו מהפכה וכיום רוב המעקות אשר נבנים, נבנים ממתכת או משילוב של מתכת וזכוכית. שני סוגי המתכת העיקריים שמהם בונים מעקות כיום הם נירוסטה וברזל. ברזל הוא חומר שמאד קל ליצור ממנו מעקות מסוגננים וניתן לעבוד איתו בצורות שונות. מעקות נירוסטה הם יותר פרקטיים וניתן לשלב איתם חומרים נוספים כמו זכוכית ועץ באופן כמעט טבעי.מעקות מתכת – איפה ומה?


מעקות מתכת תראו בכל מבנה ובכל בית שתכנסו אליו. כל גרם מדרגות צריך מעקה ורוב גרמי המדרגות גמורים עם מעקות מתכת בסגנונות שונים. מעקות מתכת תמצאו גם ברוב המרפסות החדשות ואלה בנויות בדרך כלל ממסגרת מתכת ויחידת זכוכית חזקה ועמידה בתוך המסגרת. מעקות מתכת נמצאים בכל מקום שיש בו גישה לנכים לאורך הקירות או בכניסות לבנייני משרדים גדולים עם מדרגות חיצוניות. מעקות מתכת משרתים אותנו גם בקצה מבנים בקצה גגות ובקצה מפלסים בתוך מבנים.


מעקות מתכת מעוצבים

מעקות מתכת מעוצבים נבנים לרוב מברזל. חומר זה מאפשר עבודה מאד מסוגננת שנותנת תחושה של דבר מאד אמנותי. מעקות מתכת מברזל יכולים להיות בגרמי מדרגות, מדרגות חיצוניות או מדרגות הנמצאות בגינות וכדומה. כיום מאד נפוץ לשלב גם מעקות מתכת מברזל בתוך וילות במקומות שיש צורך במעקה כמו בקצה מפלס מסויים וכדומה.


מעקות מתכת – פנו למקצוענים

אם אתם מעוניינים בבניית מעקות מתכת לביתכם, לעסק שלכם או לכל מקום אחר, עליכם לפנות לחברה מקצועית ומיומנת שתוכל לתת לכם שירות אמין וביצוע המבוסס על ניסיון רב שנים. זכרו שמעקות לא צריכים להיות רק יפים אלא בראש ובראשונה בטוחים וחזקים.
 
עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010