מכונות קפה מעוצבות לבית


מכונות קפה – מוצרי הנוחות שעושים את הסטיילינג הביתי

הדרך בה בוחרים כל אחד ואחת מאיתנו לעצב את ביתם הפרטי עד הפרטים הקטנים ביותר, בין אם מדובר על הצבתןשל מכונות קפה משוכללות במטבח או על התקנתה של דלת זכוכית מעוצבת לחדר השינה, קשורה מאז שחר ההיסטוריה לא רק בהעדפות הנוחות של הפרט אלא בסטנדרטים החברתיים והתרבותיים התקופתיים. גם אם הבית הוא מעוז הפרט, הרי שמרבית בנות ובני האדם מייחסים לאופן בו הוא מעוצב לא רק חשיבות אישית, אלא חשיבות חברתית – בחזקת "מראה הבית שלי לבאים מהחוץ הוא חלק מתעודת הזהות האישית שלי".

מגמה זו מתחדדת בחברות שפע כמו החברה הישראלית של היום, שגרף רמת החיים בה נמצא בעשורים האחרונים בעלייה מתמדת. אחת הדרכים להפוך את עיצוב הבית שלנו לחלק בלתי נפרד מהזהות אליה אנו שואפים, היא הצבתם והצגתם בפרהסיה של מוצרי נוחות ובהם מסכי טלוויזיה, גאדג'טים אלקטרוניים שונים או כאמור מוצרי חשמל מתקדמים כמו מכונות קפה חדשות, שנועדו לא רק לשרת אותנו בדרך לאיכות חיים גבוהה יותר, אלא גם לסמל את סדר העדיפויות האישיים והמשפחתיים שלנו.

מכונות קפה הן דוגמא מעולה לשילוב בין היכולת להעלות ולשפר את איכות ורווחת החיים באמצעות שילוב בין מוצרים המספקים לכם באופן ביתי תוצרת משובחת שבעבר הייתה שמורה רק לבילויים בבתי אוכל וקפה בחוץ ובין תצוגה דקורטיבית של אקססוריז אופנתיים המשדרים טעם טוב, יוקרה וחוש עיצובי ואופנתי מוביל. הכנת קפה לאורחיכם, ובפרט כאשר המדובר בהכנה באמצעות מכונת קפה איכותית, נחשבת כיום לטקס מודרני לכל דבר. כל מי שנתקל באותן מכונות קפה מתקדמות, מכיר את התענוג שבעיסוק בפעולות ההכנה, שהופך להיות משמעותי לא פחות מכל חלק אחר בטקס השתייה.

כדי להפוך מכונות קפה לחלק מהסטיילינג הביתי היוקרתי, חשוב להציב אותן במקום שנותן להן את הכבוד המתאים. לבחור עיצוב וצבע שיחמיאו להן ולשילוב עם הסביבה הביתית. לדאוג להתייחס לקווי המתאר שלהן כחלק מהסגנון הכללי של המטבח ולאפשר גישה קלה אליהם. כל שנותר הוא לטפח את טקס ההכנה הפרטי שלהם ולהפנות את תשומת לב האורחים לאפשרות לשתיית קפה איכותי והרי לכם שימוש משולב במוצר נוחות שישפר את חייכם ואת סגנונם כאחד.
 
עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010