התנאים החשובים לרכישת כורסא מעוצבת


למה חשוב לשים לב לפני רכישת כורסא מעוצבת?

כל רכישה של פריט ריהוט חדש תעורר אצלכם התרגשות. תמיד כיף לראות משהו חדש שלא היה קודם יושב לנו בסלון או בפינת האוכל, ודאי כאשר הרכישה הייתה משתלמת ורק בתנאי שלא תתברר כטעות בהמשך. כדי לבצע רכישת כורסא מעוצבת על הצד הטוב והחכם ביותר, חשוב מאוד לבחון את כל הקריטריונים של הכורסא. לאן היא מיועדת, האם היא מתאימה למקום אליו היא מיועדת, האם יש לה בכלל שימוש בבית, האם יש כורסא אחת שנמצאת כבר בבית וכדאי לקנות עוד אחת מאותו סוג, אלו הם שאלות רבות שכל מי שרוצה כורסא צריך לשאול את עצמו.

מקום אמין ובטוח לרכישת הכורסא

אחד התנאים החשובים לרכישת כורסא מעוצבת היא המקום ממנו אתם רוכשים. כאשר מדובר באולם תצוגה כלשהו או חנות רהיטים, חשוב לשמוע המלצות על המקום כדי לוודא שהם אמינים וישרים עם הלקוחות שלהם. במידה והחלטתם לקנות מהמקום, ודאו את כל התנאים, האם יש לכם אחריות על הכורסא והאם הקניה כוללת גם הובלה. גם קנייה באינטרנט יכולה להיות משתלמת אך חשוב מאוד לבדוק האם יש מקום בארץ שתוכלו לראות לפחות איך הפריט נראה במציאות ואז להזמין. כשקונים כורסא יש חשיבות רבה לנוחות לכן קנייה באינטרנט לא תמיד תהיה כדאית אלא אם ראית את הכורסא אצל חבר או בן משפחה והתלהבתם.

איכות החומרים מכריעה

כורסא מעוצבת שתיהרס לכם לאחר שנתיים מרגע הרכישה היא לא רכישה טובה. כשאתם קונים כורסא מעוצבת תבדקו היטב האם החומרים חזקים ואיכותיים, האם הכורסא יציבה ועמידה או שהיא מורכבת מהרבה פלסטיק ועץ זול. כדאי להשקיע בכורסא ממקום אמין ומוכר כיוון שכורסא איכותית תישאר עמכם לשנים רבות.

עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010