ערסל ישיבה איכותיערסל הנגאובר – הכסא המעוצב והאיכותי לכל מטרה


אם גם אתם מעוניינים לחגוג את הקיץ הבא עם ערסל ישיבה לחדר או לגינה, כסא מעוצב על ידי חברת הנגאובר ערסלים, מאמר זה יתאים עבורכם! כעת, גם לכם תהיה ההזדמנות ליהנות מערסל מעוצב, פרי פיתוחה של חברת הערסלים המשובחת בישראל. החברה מציעה גם לכם ליהנות מערסל המסוגל להשתלב בצורה מושלמת עם כל סוג של ריהוט ביתי – החל מריהוט עתיק ועד ריהוט מודרני וכמובן – לשפר את חווית הישיבה הביתית באמצעות פינת ישיבה נישאת ברוח.

ערסל מפנק ומעוצב

הערסל מתאים פשוט לכל מטרה: הצבה בחדר השינה שלכם, הצבה בחדר ילדים והצבה בחוץ. הערסל משמש נדנדה לחדר וגוף שכיבה כיאה לערסל סטנדרטי. המעבר בין שני סוגי המצבים נעשה באמצעות בורר מצבים קל ונוח לשימוש. ערסל לגינה יגרום לכם להנאה מפונקציות אלה כאשר אתם נמצאים בחצר ובכך תגדילו את הסיכויים שלכם לזכות לאוויר קר בקיץ, בשעה שתנענעו את הערסל. הערסל אכן ניתן לשינוע בקלות ובתנודות גדולות ומאפשר קימה בקלות בניגוד לכל ערסל אחר הקיים בשוק.

ערסל לילדים

ניתן לרכוש ערסל בטיחותי לילדים בשם הנג מיני. הערסל מכיל את כל פונקציות הערסל שנמנו, אך בגודל קטן יותר המיועד לבני ובנות 3-9 שנים. המוצר מאפשר לילדים לארח את חבריהם ולאפשר גם להם ליהנות מערסל כסא נדנדה, המספק חוויה אטרקטיבית של ממש. גם כאשר הילד נמצא לבד הוא בהחלט ירבה להשתמש בערסל לשם קריאת ספריו או לבילוי זמן איכות בהתקן הנוחות המשוכלל.

מתנה לכל מטרה

ערסל ישיבה מהווה מתנה מקורית לכל סוגי הצרכנים: החל מחברים או עובדים אותם אתם רוצים לפנק לקראת חג, דרך מתנת יום הולדת וכלה מתנה לילדיכם, לאחיינים ואפילו לילדי החברים. ערסל תלוי משפר את חווית הישיבה, גורם להנאה רבה לנמצאים בקרבתו ומעלה את רמת האושר בכל בית ללא היכר. ערסלים, ככלל, הם מוצרים המתפרשים כמוצרי נוחות ופנאי, אך בערסל זה ניתן להשתמש גם ככסא רגיל של 90 מעלות וגם לעבור למצב של פנאי ושכיבה בקלות רבה.

לרכישת ערסלים מבית היוצר של הנגאובר,בקרו היום באתר הרשמי של הנגאובר ערסלים!

 

עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010