ריהוט מוסדיריהוט מוסדי – מאפיינים

ריהוט מוסדי הינו ריהוט המיועד למוסדות ומבנים ציבוריים. לדוגמה: בתי חולים, ספריות, בתי ספר, אוניברסיטאות, מעונות סטודנטים, משרדים ממשלתיים, מלונות, מסעדות, אולמות ספורט, אולמות כנסים, אולמות אירועים, מרפאות, ישיבות, בתי קפה, בנקים,מוסכים, ומוסדות נוספים.

ריהוט מוסדי הינו מבוקש מאוד בשוק, וניתן למצוא שלל עיצובים בסגנונות שונים, ובמגוון עלויות. מטרתו של הריהוט המוסדי הוא להכניס למוסד אווירה רשמית ואחידה, ועם זאת להנעים את זמנו של הלקוח המגיע למשרד הראשי של המוסד. יש לבחור ריהוט מוסדי בקפידה רבה, ולהתחשב בתחושה אותנו אנו רוצים להעביר ללקוחותינו (יוקרה, חמימות, מקצועיות, פתיחות).


בחירת ריהוט מוסדי

מכיוון שיש כל כך הרבה סוגים בשוק של ריהוט מוסדי, קשה לבחור את הריהוט המתאים ביותר לעסק שלך, או לחברה. בחירת ריהוט מוסדי קשורה בעיקר להשקעה כספית, וככל שהיא גבוהה יותר, כך הריהוט יהיה מרשים יותר ואיכותי.

יש להתחשב באופיו של המוסד או החברה, ולהתאים לפיכך את הריהוט המוסדי. במידה ואתם בוחרים ריהוט לבית מלון, ברור שהריהוט צריך להיות מעוצב למשעי, ובסגנון מודרני יוקרתי. אם אתם בוחרים ריהוט למרפאת השיניים הפרטית שלכם, תוכלו להסתפק בכורסאות ישיבה בסיסיות (בתקווה שהתורים אצלכם לא כל כך ארוכים) ובעיצוב סולידי. בבתי ספר, לוקרים לבתי ספר הם דוגמא לפריט זול יחסית שכמעט תמיד מגיע בעיצוב נעים לעין. 


חשיבות הריהוט המוסדי


כמו בכל תחום בחיים, אנחנו מקבלים רושם ראשוני על סמך מה שאנחנו רואים לנגד עינינו. יש להקפיד לרכוש ריהוט מוסדי שמתאים לאופי העסק שלכם, ולאווירה ולמקצועיות שאתם מעוניינים לשדר ללקוחות המגיעים למוסד (קליל, רציני, מחושב, עדכני, רשמי).

אם אתם מכוונים לנוער, כדאי לבחור בריהוט מוסדי בעיצוב רענן, במידה ואתם מכוונים לקהל מבוגר יותר, בחרו ריהוט קלאסי ונוח לישיבה. כך או כך, הריהוט שתבחרו ישפיע מיידית על דעתו של הקהל המגיע למוסד שלכם, לחיוב או לשלילה.


טיפים לרכישת ריהוט מוסדי


אמנם אנו לא רוכשים ריהוט הביתה, אך זה לא אומר שיש להיות פזיזים בבחירת הצבעים או העיצוב של הריהוט המוסדי. אל תשכחו שאת מרבית היום שלכם אתם מעבירים בעבודה, ואתם תשמחו להגיע למשרד מעוצב ונעים למראה מאשר משרד המעוצב באופן חובבני המעוצב באופן נוראי.

השקיעו מחשבה בבחירת הצבעים של הריהוט, ואל תהיו מקובעים לגבי העיצוב של הרהיטים. חשבו על תחושתם ונוחותם של הנכנסים בשערי המשרד, והנעימו את זמנם כמה שניתן.


 
עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010