קרוואנים


חולמים על טיול מיוחד שעוד לא חוויתם? כדאי לכם לחשוב על טיול קרוואנים
נמאס לכם לישון תחת כיפת השמים, באוהל או לחפש לאורך כל הטיול מלונות לישון בהם? הגיע הזמן שתנסו טיול קרוואנים. קרוואנים מספקים לנו את הנוחות של בית מלון והחופשיות של הבית בכל מקום אליו נלך, ולכן הינם כלי המשדרג כל טיול והופך אותו לבלתי נשכח.

אז מה יש לדעת על קרוואנים והשכרתם?
• לאיזה סוגי טיולים מתאימים קרוואנים: כיום ניתן למצוא קרוואנים המתאימים לכל סוגי הטיולים, החל מטיולי שטח וכלה בטיולי נופים רגועים יותר. כאשר אנו בוחרים קרוואן מבין האפשרויות הרבות העומדות לפנינו, חשוב שנתאים אותו לסוג השטח בו אנו עתידים לטייל, אולם חשוב לא פחות להתאים את הקרוואן למספר האנשים העתידים להשתתף בטיול. קרוואנים מתוכננים בצורה מדויקת ביותר שנועדה בכדי לנצל כל פיסת שטח פנויה בהם, ולכן ישנה התחשבות רבה בכמות האנשים אשר יכולים ללון בנוחות בקרוואן. קרוואנים אשר תוכננו לשלושה אנשים לא יכילו בנוחות ארבעה, ולכן חשוב לדעת כמה אנשים עתידים להשתתף בטיול כאשר אנו בוחרים קרוואן.

• סוג הרישיון הנדרש: אנשים רבים נמנעים משכירת קרוואנים מתוך אמונה שישנו צורך ברישיון מיוחד לשם נהיגה בהם, אולם לא כך הדבר. בכדי לנהוג על קרוואן או לגרור קרוואן המחובר לרכבכם, כל שעליכם לעשות הוא להציג רישיון נהיגה בתוקף ולעבור תדריך בטיחות ותפעול על ידי החברה המשכירה. בנוסף, חברות רבות מציעות שירותי הסעת קרוואנים, כך שתוכלו לשכור גם נהג צמוד אשר ילווה אתכם לאורך הטיול, יספק לכם הדרכה וכמובן ינהג במקומכם.

נסיעה בקרוואנים הינה נסיעה נוחה אשר יכולה לשפר כל טיול
כאשר אנו מטיילים, אנו לא חייבים לוותר על הנוחות הביתית, ויכולים ליהנות מכלל היתרונות של לינה בדירה בכל מקום בו אנו נמצאים בעזרת קרוואנים.
עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010