מחיר קידום אתרים


לפי מה נקבע מחיר קידום אתרים?

מחיר קידום אתרים נקבע לפי מספר פרמטרים: ותק האתר המקודם, כמות המושגים שרוצים לקדם, רמת התחרותיות במושגים המקודמים, קצב העבודה המצופה, רמת היעדים שהוצבו וכמובן איכות חברת הקידום. מחיר קידום אתרים עשוי להיות שונה מאד בחברות שונות – וזה מבלבל. ריכזנו עבורכם מידע רלוונטי שעשוי לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה!
מחיר קידום אתרים – רשימת המושגים

מחיר קידום אתרים בגוגל  ייגזר בין השאר מכמות המושגים שתרצו לקדם בגוגל. ודאי שמעתם על המושג "זנב ארוך" – מדובר בביטויים פחות מחופשים, רלוונטיים לתחום שלכם, בהם התחרות קלה יותר. לעיתים עדיף לקדם הרבה ביטויים פחות מחופשים מאשר להתמקד בביטוי אחד מחופש מאד ותחרותי מאד. כל הצעת מחיר של קידום אתרים, כוללת את רשימת מושגים רחבה. ככל שרשימת המושגים ארוכה יותר ותחרותית יותר, תקבלו מחיר גבוה יותר. עבור רוב האתרים בארץ, מומלץ לקדם לפחות 15 מילות מפתח.

מחיר קידום אתרים – היעדים שהצבנו

תמיד כדאי להציב יעדים לחצי שנה הקרובה או לשנה הקרובה. אנחנו משלמים לחברת קידום אתרים כדי לקבל תוצאות וכדי להגיע לעמוד הראשון בגוגל. לפעמים היעד יהיה הגעה למקומות 1-5 בגוגל או אפילו למקום ה-1 בגוגל במושג מסוים. ככל שנציב יעדים קשים יותר, כך מחיר קידום אתרים עשוי לטפס. רוב חברות הקידום לא יתחייבו לתוצאות מסוימות בגוגל, אך אין צורך להיבהל. אם בחרתם מקדם אתרים איכותי, תקבלו את התוצאות שלכם ב-95%.

איכות חברת הקידום שלכם – המפתח להצלחה


מחיר קידום אתרים ייגזר כמובן גם מאיכות חברת הקידום שבחרתם. חברת קידום אתרים איכותית היא חברה עם ותק של לפחות 3 שנים בשוק, עם לקוחות רבים, עם תוצאות בשטח ועם לקוחות קיימים שממליצים עליה. במהלך ההתקשרות הראשונית עם חברת קידום אתרים, נסו להרגיש עד כמה מבינים את הצרכים שלכם, עד כמה עובדים בצורה רצינית ומסודרת ועד כמה נותנים לכם שירות טוב. מדובר בתחום פרוץ, ולכן חשוב לעבוד עם אנשים אחראיים, אנשים שיתנו לכם תמורה אמיתית לכסף.

מחיר קידום אתרים – כמה מומלץ לשלם?

בלי לתפוס אותנו במילה – אלו המחירים שאנחנו ממליצים לכם לשלם במהלך שנת 2012:

עבור אתר קטן – אנו ממליצים לכם לשלם כ-1500 ש"ח בחודש.
עבור אתר בינוני – אנו ממליצים לכם לשלם כ-1800 ש"ח בחודש.
עבור אתר גדול – אנו ממליצים לכם לשלם מעל 2200 ש"ח בחודש.
זכרו, כדי להגיע לתוצאות חזקות בגוגל, נדרשת עבודה חזקה ועקבית, עם עלויות לא מבוטלות. כמו בכל דבר בחיים, אתה מקבל מה שאתה משלם. כדי לקבל תוצאות טובות בגוגל, אלו סדרי הגודל של המחירים... בהצלחה!
   
עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010