לופטים – כיף עם החברים


בטח כבר שמעתם מחבר או מכר על טרנד הלופטים הלוהט בישראל. מדובר בלופטים אשר מוצעים להשכרה לזמנים יחסית קצרים, החל ממספר שעות או לילה ועד מספר ימים. הרעיון הוא לארגן קבוצת חברים ולהנות ביחד בלופט במסיבה, או בסוף שבוע של כיף. יש סוגים רבים של לופטים, המציעים אבזור שונה ובמחירים שונים. לא קשה למצוא את הלופט המתאים לכם.

למה כדאי לבחור בהשכרת לופטים?
• רק אתם, בלי הפרעות – כאשר אתם שוכרים את הלופט מובטחת לכם חוויה שהיא כולה שלכם. מדובר באירוע פרטי, רק של החברים שהזמנתם. לא יהיה הפרעות, גורמים לא רצויים, או זרים. בניגוד למסיבות שונות שנוהגים לערוך, בהם סוגרים חלק בבר לדוגמא, כאן תוכלו לקבל פרטיות מלאה.

• מתקנים ואביזרים שעושים את השינוי – כמו שכבר צויין, בישראל טרנד הלופטים צובר תאוצה, ובשוק מוצעים להשכרה לופטים רבים מסוגים שונים. כל לופט יספק מתקנים ואבזור קצת שונים שיכולים לעשות את החוויה לטובה הרבה יותר. הפופולרים ביותר הם – חצר גדולה עם בריכה, מתקני ברביקיו, מטבח מאובזר, שולחנות בליארד, קולנוע ביתי ועוד. הלופטים יתהדרו לרוב בעיצוב כיפי וצעיר, שיוסיף גם הוא לחוויה.

• מחירים שונים ורמות שונות – כמות הלופטים הגדולה מבטיחה טווח מחירים רחב. רוב הסיכויים שתוכלו למצוא יחסית בקלות לופטים במחיר המתאים לכם, בלי צורך לשבור קופות חיסכון. לחלופין, במידה ואתם מעוניינים להתפנק, קיימים גם לופטים מהודרים מאוד במחירים יותר גבוהים המציעים כמובן חוויה מפנקת הרבה יותר.

לופטים הם בחירה מצויינת למסיבה או סתם סוף שבוע של כיף עם החברה. חשבו איך תרצו לבלות את הזמן שלכם, מה המחיר שתרצו לשלם ואתרו את הלופט המתאים לכם. נצלו את הזמן שלכם עם החברים כדי להנות כמו שצריך לצבור חוויות לכל החיים.
עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010