כסא כורסא איכותי


מה זה כסא כורסא?

ההגדרה של כסא כורסא היא פשוטה מאוד, מדובר על כיסא משודרג ומרופד. כורסא בדרך כלל עשויה מעור או מבד, שנוח לשבת עליו והמטרה שלו היא אחת ויחידה: ישיבה נוחה. כל כורסא נוחה הרבה יותר כיף לשבת כששותים קפה במרפסת או מול הטלוויזיה. כל אחד יכול להחליט איזה סגנון כורסא הוא רוצה ולאיזה מטרה. כסא כורסא משמש גם לעבודה מרובה בישיבה, אמנם אין לו גלגלים אך הוא מרופד, נוח, ניתן למתוח בעזרתו את הגוף ולא לסבול מכאבים.

מה היתרונות של שילוב בין כיסא לכורסא שעושה את ההבדל מכסא רגיל?

ראשית יש להבין מה המהות של כל פריט ריהוט. כשמדברים על כסא מתכוונים לכסא פשוט יחסית שנמצא בדרך כלל כחלק ממערכת ישיבה כמו במטבח או בשולחן אוכל.  כורסא נועדה לצפייה, לרוגע, לישיבה ארוכה יותר. חלק מהאנשים מנסים להימנע כמה שיותר מכורסא כיוון שרואים בה פריט ריהוט גדול ומגושם, אך כסא כורסא הוא פריט קטן יותר, מעוצב יותר ומתאים לשימושים רבים. כסא רגיל מכיל חסרון אחד בולט, הוא נשבר יחסית בקלות. גם כשמדובר בכסא גדול וחזק, עדיין עם זמן או בתנועות לא נכונות בזמן ישיבה נגלה שהרגליים שלו עלולות להישבר. כסא כורסא איכותי הוא פריט חזק יותר, בנוי ממקשה אחת ומחזיק מעמד לשנים רבות.

פריט שמוסיף חן רב לבית

אחד החסרונות של כורסאות הוא שהן פריטי ריהוט גדולים למדי. ישנן דירות קטנות יחסית וצפופות שאין מקום לפריטים בסדר גודל של כורסא ולכן נמנעים מהם בדרך כלל. אך לפני שאתם שוללים את רעיון כסא הכורסא בצורה טוטאלית, קחו בחשבון שכסא כורסא ייתן לכם מקום נוח לשבת עליו ולהירגע, בצורה כזו שלא תירדמו מיד כמו על הספה, וגם נראה יותר טוב מסתם כסא לאורח שיבוא

עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010