טריני וסוזנה


אודות טריני וסוזנה

כבר למעלה מ – 16 שנה טריני וסוזנה הם כוהנות אופנה נועזות וייחודיות אשר עושות כותרות ברחבי העולם. תחילת דרכן היא ברשת בי בי סי בתוכנית שנקראת "מה לא ללבוש". מדובר על תוכנית של שתי סטייליסטיות מוכשרות במיוחד בתחום הסטייל אך אין ספק כי מה שהפך אותן למפורסמות בכל העולם היא העובדה שהן לא חוסכות במילים כאשר הן מעירות ללקוחות שלהן. הן יכולות להגיד לאנשים בפנים כל מה שמתחשק להן אך משום מה הן מצליחות לעשות זאת תוך שהן שומרות על מידה מסוימת של טקט ולכן הן גם לא שנואות על אנשים ברחבי העולם.

הצלחת התוכנית של טריני וסוזנה בבריטניה ובאירופה כולה הייתה מטאורית ולא עבר זמן רב עד שהן קיבלו הצעות בכל רחבי העולם. אחת ההצעות המעניינות שהן קיבלו הייתה לעשות תוכנית בשם טריני וסוזנה עושות את אמריקה ועד מהרה גם בישראל ביקשו לעשות את התוכנית ולה יקראו טריני וסוזנה עושות את ישראל.

מהו הקונספט התוכנית טריני וסוזנה ?


טריני וסוזנה מגיעות לאנשים אשר מעוניינים לעבור מהפך בחייהם. מדובר בנשים וגברים כאחד אך רבות הן הנשים אשר מבקשות את שירותן. הן מגיעות אל בית הלקוח ובוחנות איזה בגדים יש לו בארון, מפשיטות אותו עד לתחתונים ובוחנות את המידות שלו. לאחר מכן הן לוקחות אותו לרכוש בגדים חדשים ובוחנות את הכיוונים השונים של הסטייל שלו. לאחר מכן עושים טיפול פנים ושיער ורואים את התוצאות.

אולי זה נשמע כאילו המהפך אותו הן עושות הוא מזערי ולמעשה כל אחד ואחת יכולים לעשות אותו בעצמם אך הדבר אינו נכון. טריני וסוזנה מסייעות לאנשים למצוא סטייל חדש שמחמיא להם הן מבחינת האישיות שלהם והן מבחינת הגזרה שלהם, דבר שאנשים מתקשים בו במיוחד.


ומה הולך לקרות בתוכנית טריני וסוזנה עושות את ישראל ?

התוכנית טריני וסוזנה עושות את ישראל צפויה להיות תוכנית מעניינת במיוחד. מדובר על שתי נשים בריטיות שכבר ראו הכול, הן לא מכירות את ישראל ואת טעם הלבוש כאן ואין ספק כי תוכניות מסוג זה הן תמיד משעשעות ובייחוד כאשר אנו מדברים על התנגשות של תרבויות.

בתוכנית הישראלית הן הולכות לבקר בחלקים שונים של הארץ ולפגוש מגוון רחב במיוחד של האוכלוסייה בישראל. נשים וגברים מכל גיל הולכים ליהנות מהשירות שלהן ואין ספק כי הביקור בערים השונות ובחלקים השונים של הארץ יעשה אותה למעניינת עוד יותר.


 
עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010