חנות וירטואלית


מהי חנות וירטואלית?
על חנויות מן הסתם כולכם שמעתם וכולכם מכירים. אבל מהי בדיוק חנות וירטואלית? כיצד היא מתנהלת? איך בכלל מבצעים בה עסקאות? והאם העסקאות בתוכה נחשבות לבטוחות? אם זו הפעם הראשונה שאתם נתקלים במונח הנ"ל, אין צורך להיבהל. במאמר זה נסביר בדיוק במה מדובר, איך התהליך מתנהל, מה הוא מצריך מכם, ומה העלויות שלו.

קונים ומוכרים דרך האינטרנט
חנות וירטואלית היא למעשה חנות שפועלת כולה דרך האינטרנט. איך זה מתבצע? אתם מציעים מוצרים שונים למכירה, עם תמונה ותיאור דרך אתר האינטרנט שלכם. הגולשים יכולים להסתכל על המפרט של המוצרים, ודרך האתר (או בדרכים אחרות) לבצע רכישה. ברוב המקרים, הרכישה היא דרך אשראי, אך יש פלטפורמות נוספות בהן חנות וירטואלית יכולה לתמוך כמו חשבון PayPal.

הכל מאורגן אצלכם
בממשק של חנות וירטואלית, אתם בעצם רואים את כל הרכישות והעסקאות שנשלחו אליכם. ברגע שאתם מקבלים הודעה על עסקה - אתם בעצם יכולים לשלוח את המוצר הנ"ל, או לספק שירות מסוים באופן אוטומטי. ברוב המקרים, מערכות של חנות וירטואלית יוכלו לסדר ולקטלג עבורכם את כל העסקאות, כך שלאחר מכן גם תוכלו להעביר אותן למערכת דו"חות של הכנסות והוצאות בצורה נוחה.

ואיך בכלל מקימים חנות כזו?
אתם כמובן, לא צריכים להקים בעצמכם חנות וירטואלית. יש היום מסגרות ופלטפורמות מוכנות של חנויות וירטואליות, אשר מוצעות למכירה. יש מקומות שיציעו לכם להתנסות בפלטפורמה של חנות וירטואלית באופן חינמי למספר ימים, על מנת שתוכלו להתרשם מהמערכת. בשביל לנהל חנות וירטואלית אין צורך בידע מקצועי במחשבים, ואי שום צורך בידע בתכנות. הדבר היחיד שאתם צריכים זה רק לדעת לעבוד באופן כללי עם מערכות ממוחשבות, ואתם חופשיים לנהל את החנות שלכם.
אם אתם בעלי עסק אשר את המוצרים שלו ניתן לרכוש באופן מקוון, הרי שאין ספק כי כדאי לכם לבנות חנות וירטואלית. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את חברת בניית האתרים המתאימה, שצריכה להיות כזו שהיא בעלת התמחות בבניית חנויות וירטואליות, על מנת לספק לכם פלטפורמה מקצועית לאתר שבדרך.
עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010