חיסונים


כל מה שרציתם לדעת על חיסונים לפני טיול בחו"ל :

מי שרוצה לנסוע למדינת עולם שלישית חייב לקחת בחשבון כי רמת התחלואה אצלם היא גבוהה במיוחד ועליו להגן על עצמו בכל דרך אפשרית. נסיעה ממושכת תגרור בוודאי כמה מחלות קלות אך כאן אנו מדברים על מחלות קשות שיכולות לגרום למוות ובמקרה הגרוע לתחלואה קשה אשר גורמת לנזקים קשים בגוף.

אף אחד לא רוצה להיות חולה במהלך הטיול אך כדי להבטיח שלא תהיו חולים עליכם לעשות כמה צעדים חשובים. אחד מהם הוא לגשת אל מרפאת המטיילים הקרובה לביתכם ולקבל מידע אודות החיסונים אותם אתם צריכים לבצע.

מה צריך לדעת על חיסונים לפני טיול ?


בישראל ילדים מקבלים הרבה חיסונים אבל אלו חיסונים אשר מותאמים לחיים בארץ, כאשר אנשים טסים מהארץ לחו"ל ובייחוד כאשר מדובר במדינות עולם שלישיות, הם צריכים להתחסן נגד המחלות המסוכנות שנמצאות שם.

מדינות רבות ברחבי העולם סובלות מרמת תחלואה גבוהה למדי. אנו יכולים לראות כי במדינות מסוימות מחלות כמו מלריה וטיפוס הורגות מאות אלפי אנשים בעוד במדינות המערב מחלות אלו מוגרו לחלוטין. מדינות מסוימות נלחמות כל כך קשה במחלות אלו עד כי הן מסרבות להכניס לגבולותיהן אנשים שלא חוסנו כנגד מחלות מסוימות.

לפעמים מדובר בחיסונים רבים ולכן יש לקחת בחשבון כי הם יחולקו לכמה פעמים. מומלץ מאוד לפנות למרפאת מטיילים כמה חודשים לפני הנסיעה ולקבל את הטיפולים הנדרשים.

היכן יש לבצע חיסונים ואילו שירותים נוספים כלולים במסגרת השירותים הללו ?


חיסונים לפני טיולים בחו"ל יש לקבל במסגרת מרפאות מטיילים. כיום יש מרפאות כאלו בכל מקום בארץ ולמעשה כל שעליכם לעשות הוא לגשת ולבקש את הטיפול. רצוי לבחור מרפאה לאחר שביררתם כי היא פועלת באישור וברישיון משרד הבריאות.

מרפאות המטיילים מספקות גם פנקס חיסונים בינלאומי בו יהיו רשומים כל החיסונים אותם תקבלו במסגרת המרפאה, תרופות שונות אשר יכולות לשמש אתכם בחו"ל, מוצרים לטיהור המים, חומר ומידע מודפס, מרשמים לאנטיביוטיקה והדרכה לגבי זיהומים קלים בהם אתם יכולים ללקות ועוד.


 
עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010