חברת קידום אתרים


חברת קידום אתרים | מאת: שרון ישראלי

ישנם כיום הרבה מאד חברות קידום אתרים. למען האמת, יש כיום יותר מדי חברות קידום אתרים בשוק. קורסים לקידום אתרים הפכו לתחום פופולארי ביותר וכמעט כל אחד יודע כיום לקדם אתרים. תופעה זו הביאה לאינפלציה של מקדמי אתרים, ירידת מחירים – וכמובן ירידה באיכות הקידום שרוב העסקים מקבלים.


חברת קידום אתרים – בלי חארטות

מקדמי אתרים יכולים לספר לכם כל מיני סיפורים: אופטימיזציה, כלי מילות מפתח, תוכנות מיוחדות, מעקב קישורים, פורומים, בלוגים, רשתות חברתיות, פייסבוק, שיווק בוידאו ועוד ועוד. העניין הוא שרוב בעלי העסקים לא מכירים את עולם המושגים הזה (והוא גם לא מעניין אותם). את בעלי העסקים מעניין רק דבר אחד: להרוויח כסף. הדרך היחידה להרוויח כסף באינטרנט, היא דרך קידום אתרים אגרסיבי בגוגל.


תוצאות זה הכי חשוב

בוא נשים את הדברים על השולחן. חברת קידום אתרים מחויבת להביא תוצאות. זה בכלל לא מעניין באילו כלים היא משתמשת (כל עוד הם כשרים), מה היא עושה, כמה היא עושה ועם מי היא עושה. הדבר הכי חשוב הוא התוצאות בשטח. חברת קידום אתרים שלא מביאה לכם תוצאות יפות בשטח, היא לא חברה רצינית.


חברות קידום אתרים בישראל

התחום של קידום אתרים בישראל הינו תחום פרוץ למדי. יחד עם זאת, קיימות עדיין מספר חברות קידום אתרים שיודעות את העבודה. איך מוצאים חברת קידום אתרים טובה? איך מוצאים חברת קידום אתרים אמינה? איך מוצאים חברת קידום אתרים עם ניסיון ועם תוצאות בשטח? איך מוצאים מקדמי אתרים עם יושרה מקצועית?


טיפים למציאת חברת קידום אתרים

לפני שאתם מסכמים על מחיר קידום אתרים וחותמים על הסכם חדש, מומלץ לקבל המלצות של לקוחות. לא מספיק לקרוא המלצות, עדיף לשוחח עם כמה לקוחות מרוצים. בנוסף לכך, בקשו לראות הישגים של החברה מן העבר. האם יש לחברה תשתית גדולה וחזקה? האם יש לה הרבה עובדים? נתונים אלו יעזרו לכם להעריך אם תקבלו תמורה אמיתית עבור כספכם או לא.


הסכם עם יעדים ברורים

במידה והחלטתם לעבוד עם חברת קידום אתרים מסוימת, אל תתפשרו על הגדרת יעדים ברורים לעבודה. באמצעות יעדים תוכלו לעקוב אחר התקדמות העבודה ולדעת עד כמה אתם מקבלים את מה שמגיע לכם.

 
עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010