גן אירועים במרכז - מחיר


הנה הגיעה עונת החתונות

עונת החתונות היא תמיד עונה מרגשת בו כל החברים מתחילים להתחתן זה אחר זה. תקופה כזו יכולה להיות מהנה מאוד ואף בלתי נשכחת כאשר כל חתונה מגבשת את החברים הקרובים וגם כאלה שמעט התרחקו אך החסרונות שלה הן בעיקר חורים בכיסים. תחשבו שאם לכם בתור מוזמנים יש כאבים בכיס אז לזוג המתחתן החור גדול הרבה יותר והוא דורש הלוואות והרבה התעסקות עם בעלי מקצוע רבים. גם העובדה שהרבה גני אירועים נתפסים במהרה חודשים מראש לא עוזרת ואם אתם רוצים גן אירועים במרכז כדאי שתזמינו אותו מראש. מי שרוצה להוזיל עלויות יוכל לעשות זאת כבר מההתחלה בבחירת עונה אחרת מאשר עונת החתונות למשל בחודשים אוקטובר עד פברואר.

תיעוד האירוע לא פחות חשוב מהאירוע עצמו

מה שווה האירוע עצמו אם הוא לא מתועד? מיד לאחר בחירת גן אירועים במרכז במחיר הגיוני כדאי כבר לשריין צוות צילום איכותי שיהיה שם בשבילנו ביום האירוע. אין לזלזל בבחירת צוות צילום איכותי ומומלץ כיוון שכל טעות או תקלה במהלך יום החתונה אנחנו כנראה לא נשכח כל החיים, אפילו שמדובר על אירוע שלא הוקלט במלואו בתקלות שכבר קרוב במהלך ההיסטוריה. כדאי לברור את צוות הצילום היטב ולהגיע לחברות המומלצות ביותר וכך תוכלו ליהנות גם מ-בוק מושלם, עמדת מגנטים מדליקה בחתונה ואולי אף מחירים זולים יותר בשריון ותשלום מראש.

כדאי לקבל המלצות מזוגות שכבר נישאו

כדי לבחור גן אירועים במרכז מבלי להתחרט לאחר מכן כדאי לבדוק עם זוגות שכבר התחתנו ויכולים להמליץ לכם. כדאי לשאול אותם על המחירים שהם שילמו, על היחס של הבעלים של האולם, ההתנהלות של העולם בנוגע לתקלות שקרו במהלך האירוע וכמובן איכות האוכל ומה המוזמנים אמרו עליו, כל אלו כדי לגבש את ההחלטה על המקום לחגיגת האירוע.

עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010