הובלת חפצי אומנות


  • צריך הובלה בטוחה של חפצי אומנות?
  • מחפש מובילים אמינים ומנוסים עם מומחיות?
  • זקוק גם לשירותי אריזה מותאמים לאומנות?

באתר Design Tips אנו מדגישים בין השאר את חשיבותם של פריטי אומנות  בעיצוב המרחב. בין אם אתה בעלים של גלריה, אוצר או אספן אומנות, אתה בוודאי יודע שעל מנת להעביר חפצי אומנות דרוש מוביל עם ניסיון, אחריות וידע מקצועי. לא כל מוביל ראוי למשימה החשובה, כיוון שרוב המובילים רגילים לעבוד עם פריטים שניתנים להחלפה או בעלי ערך פחות יותר. לכן, כדאי להבין מה חשוב בהובלת חפצי אומנות ולמה תמצאו את כל זה כאן.

הובלת חפצי אומנות

אורזים באחריות


אריזת הפריט יקר הערך באופן ייחודי נועדה להגן עליו מכל פגע. ארגזים המיוצרים בהתאמה אישית לכל פריט ועטיפות דינמיות שישמרו על חלקיו העדינים ביותר. כמובן שיש להשתמש בחומרים מתאימים באופן ספציפי לכל פריט, כאלו ששומרים על הטמפרטורה האידיאלית ורגישים לרעידות וזעזועים שעלולים להיגרם בעת נסיעה או העברת הפריט ממקום למקום.

הובלת חפצי אומנות - בזהירות

זהירות זו מילת המפתח. הובלת אומנות היא מלאכה לא פשוטה, ויש להקדיש לה את מירב תשומת הלב. כל פריט יקבל את מלוא הריכוז של מוביליו שישמרו ויגנו עליו בכל שלב בדרך. מהאריזה דרך הירידה במדרגות, היציאה מהדלת, הכניסה למשאית, הנסיעה עצמה וההובלה אל היעד. בכל רגע נתון הפריט ילווה במוביל מקצועי שישמור עליו.

ביטוח חד פעמי

ביום של
הובלת חפצי אומנות אתה צריך להיות רגוע לגמרי. אחרי שקיבלת ביטוח המכסה את שוויו של הפריט ושאר תכולת ההובלה אתה יכול לנשום עמוק ולסמוך על המובילים שיעשו את העבודה. ביטוח של הובלות אומנות יכסה את כל תכולת ההובלה.

כל סוגי האומנות

הובלת חצפי אומנות כוללת הובלת פסלים, קנבסים, מייצגים, פריטים ארכיאולוגיים ותצלומים ממוסגרים – כל פריט אומנות שתוכל להעלות על הדעת יקבל שירות הובלת אומנות מקצועי ואמין על ידי איש מקצוע המתמחה באופן ספציפי באותו סוג פריט. פריטי זכוכית וחרסינה למשל זקוקים לעטיפה בקרטון קשיח, זאת לאחר עטיפה בדפי עיתון ובנייר בועות שתסופק על ידי שירות הובלת אומנות. פסלים גדולים ואף בינוניים לא יסתפקו בחומרים אלו, אלא ידרשו ארגז עץ ומד זעזועים צמוד שיוודא שאין פגיעה בפריט. אם החפץ רגיש למגע יד אדם, העבודה תיעשה בכפפות ובעדינות מרבית, והפריט ייעטף ברכות בנייר משי או אורז שישמור כשכבה ראשונה על הפריט העדין.

בוחרים מובילים מומלצים עם ניסיון ואחריות

הובלת אומנות זו משימה בעלת חשיבות מכרעת. בעלי גלריות, אוצרי מוזיאונים ושוחרי אומנות יעידו על כך. לכן, אל תפקיד את הפריט יקר הערך שבידיך בידיים לא מנוסות או כאלה שלא מודעות לכל הפרטים הקטנים שיש לשים לב אליהם בעת הובלת חפצי אומנות. מובילים מומלצים עם ציוד איכותי, ניסיון מקצועי ולקוחות מרוצים הם מה שאתה צריך לדעת כדי לבחור את הבחירה האחראית לטובת המטרה הסופית – העברת החפץ היקר שברשותך לחוף מבטחים חדש.


 

עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010