קריסטלים


קריסטלים מן העבר הרחוק | אורנה שלם

קריסטלים אוצרים בתוכם סמליות ומסתורין. לפי מסורות עתיקות בכוחם להעביר אנרגיות של ריפוי והעצמה,
כמו גם כוחות להתגבר על כל מכשול שיעמוד בדרכנו. לעיתים עונדים את הקריסטל כקמע או בתור תכשיט, משתמשים בהם למדיטציות, נעזרים בהם בתקשור ואפילו מניחים אותם מתחת לכרית לשינה טובה יותר.

אז איך באמת בוחרים קריסטלים? איך יודעים מהו הקריסטל המתאים לנו ביותר? האם צבעו חשוב? הנה כמה דברים שיכולים לעזור לכם להשתמש באבני הקריסטל הנפלאות של הטבע.

קריסטלים – מה מיוחד?

יש האומרים שקריסטלים הם מתנה נפלאה ומסתורית שהשאיר לנו הבורא בבטן האדמה כדי שנמצא אותה ונשתמש באנרגיית הריפוי שלה. תהליך ההיווצרות של הקריסטלים השונים הוא ארוך מאד, ומרהיב ביופיו. מאז ומעולם האמינו האנשים בכוחותיהם העל טבעיים של הקריסטלים ומאז ומעולם הם שימושו כמקור לאנרגיה אדירה, לריפוי ואפילו לחיזוי העתיד.

למעשה, קריסטלים הם מינרלים בעלי אטומים מסודרים באופן אחיד, אשר נוצרו הודות לחום רב, ללחץ שבתוך הגוף המותך של האדמה ולמינרלים שהיו בסביבתם. בשל האנרגיות הרבות הנדרשות ליצירת קריסטלים, הם טומנים בתוכם כוח רב שיכול להיות מתורגם להמון שפות: ריפוי, אהבה, הצלחה וכו'. לכל אבן חן יש תכונות שונות, תדר שונה שיכול להועיל לנו בתחום אחר של החיים. לא מאמינים? כדאי לכם לנסות!

קריסטלים – איזה סוגים קיימים?

קיימים סוגים רבים של קריסטלים, הנבדלים זה מזה בצורה, בצבע, בשקיפות וכמובן בכוחות האנרגטיים שלהם. כך למשל, קריסטלים בצבעים אדומים יכולים להמריץ ולהעניק למחזיקים בהם אנרגיות פיזיות ונפשיות. קריסטלים צהובים, בדומה לכתומים, משפיעים על התודעה של האדם.

קריסטלים ירוקים יכולים לרפא ולהרגיע. קריסטלים בצבע סגול משפיעים על המודעות הרוחנית של האדם. מה גם, קריסטלים שקופים מבין כל הקריסטלים הצבעוניים הם הקריסטלים האחראים על החיבור הרוחני והרגש המנטאלי של האדם ואילו קריסטלים אטומים אחראים לחיבור שלנו לקרקע, למעשי ולארצי.

קריסטלים – כיצד בוחרים אבן?

מפני שבני האדם שונים זה מזה באופיים, לאנשים שונים מתאימים קריסטלים שונים.
אחת ההמלצות הנפוצות לבחירת קריסטלים היא בחירה לפי גלגל המזלות. הרי לכל 12 המזלות קיימים סוגי קריסטלים המאפיינים את בני מזל זה או אחר ומאפשרים להם חיבור והצלחה במגוון רב של תחומי החיים.

המלצה נוספת היא לבחור לפי המטרה אותה רוצים להשיג: הצלחה בלימודים או בזוגיות, השגת כסף או קידום בעבודה, הגנה מפני עין הרע או השגחה עליונה במסע ארוך בחו"ל. אך המשקל הרציני ביותר בבחירת קריסטלים חייב להיות מופנה לבחירה אינטואיטיבית. קיימת חשיבות רבה בהשקעת אנרגיה בבחירת האבן, לכן, תמיד רצוי שאת הבחירה נעשה באופן אישי.


 
עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010