פתרונות אחסון למשרד


אחד הדברים החשובים ביותר בכל משרד זה המקומות בהם מאוחסנים כל הקלסרים, הניירת ושאר הדברים שבלעדיהם משרד הוא לא משרד. ישנם כיום הרבה מאוד פתרונות אחסון למשרד: מדפים, ארונות, כונניות ועוד. איך ניתן לבחור פתרונות אחסון למשרד הפשוט ולצורך ארגון ריהוט מוסדי ראוי בצורה טובה, יעילה וחסכונית?

פתרונות אחסון למשרד – מה אתם צריכים?


הדבר הראשון שעליכם לעשות זה פשוט להסתכל סביבכם. תגדירו לעצמכם מהו הצורך שלכם באחסון ואיך אתם רוצים לאחסן אותו. האם מספיק רק ארון אחד עם מדפים או שאולי אתם צריכים שניים ומדף בנפרד? אולי אין לכם בכלל צורך באחסון דברים? אחרי שתגדירו לעצמכם את הצורך שלכם באחסון תוכלו להתקדם לעבר הפרמטר הבא.

פתרונות אחסון למשרד – ומה עם אסתטיקה?

פתרונות אחסון למשרד בדרך כלל תופסים מקום בולט לעין בתוך חלל החדר. בין אם מדובר על ארון אחד, שני ארונות או מדף, הנוכחות של החפצים האלה בולטת מאוד בנוף המשרד. אם בזמנים עברו לא היינו כל כך מתייחסים לצורתם החיצונית של פתרונות האחסון והיינו מסתפקים בזה שפיתרון האחסון יהיה יעיל ופונקציונאלי, הרי שכיום לאופן בו מעוצב הפריט יש חשיבות לפחות כמו הפונקציונאליות שלו.

אף אחד לא רוצה לראות במשרד שלו ארון לאחסון תקוע באמצע, בלי שום קשר ודמיון לאופן בו חלל החדר מרוהט. האופן בו מעוצבים רהיטים משרדיים לרבות רהיטים המשמים לאחסון, הוא הדבר הראשון שניראה כשניכנס למשרד. ועכשיו, דמיינו לעצמכם, שלקוח רציני נכנס אליכם למשרד ופתאום מה שהוא רואה מול העיניים זה ארון אחסון שממש לא עושה חסד עם המשרד? הרושם הראשוני שהשארתם הוא לא טוב, וחבל! לכן, רצוי לבחור פתרונות אחסון למשרד שיהיו מבחינת העיצוב והיופי שלהם, בקנה אחד עם מה שהמשרד רוצה לשדר. זה יכול להיות סגנון יוקרתי,זרוק, מגניב או ישן, אבל העיקר שזה ישדר על אותו גל ויהיה צמוד לקונספט.

פתרונות אחסון למשרד

בסופו של דבר אתם מבלים במשרד שעות רבות מידי יום. רובכם מבלים בו אפילו יותר מאשר בבית. אין שום סיבה בעולם שהמשרד שלכם לא יהיה לכם נוח ונעים לפחות כמו בבית. סביבת עבודה נעימה מאפשרת להגיע להישגים גבוהים יותר מאשר סביבת עבודה שאיננה נעימה. בחרו את האופן בו ייראה המשרד שלכם וחשבו לעומק איך תאכסנו את הדברים והחפצים בצורה כזאת שתשלב בין נוחות מרבית ועיצוב יפה.


 
עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010