סוכנות טרקטורונים בדרום


תעשיית הטרקטורונים בישראל הפכה לאחרונה לעסק אטרקטיבי בקרב קהילות חובבי השטח והחקלאים. אם בעבר את מספר סוכנויות הטרקטורונים ניתן היה לספור על כף יד אחת, הרי היום מדובר בתופעה חובקת ערים ומושבים – קיימות סוכנות טרקטורונים בדרום, סוכנות טרקטורונים במרכז, סוכנות טרקטורונים בשפלה וכדומה.

כיום ישנן עשרות סוכנויות ברחבי הארץ המציעות ללקוחותיהם חובבי אדרנלין, שלל דגמים חדשים של רכבים המיועדים הן לעבודה בשטח והן לטיולים. אך לא רק. סוכנויות טרקטורונים מציעות גם שירותים כמו מוסך, גרירה, חילוץ, טרייד אין וגם מוצרים נלווים המשפרים את חוויית הנהיגה.

סוכנות טרקטורונים – מה מציעים לנו ?

סוכנות טרקטורונים בדרום, בדומה לסוכנות טרקטורונים במרכז הארץ או בדרומה, מציעה לחובבי השטח עולם שלם של חוויות ומוצרים. החל משלל דגמים חדשים של טרקטורונים ורכבי שטח: ריינג'רים, ספורטסמנים, פולריסים וכו' ועד לשירותי מוסך, גרירה וחילוץ.

בנוסף לכך, זה המקום בו תמצאו ציוד מכאני כמו צמיגים, מצברים, אביזרי בטיחות וציוד נלווה: קסדות, מגנים, כפפות, חליפות וכו'. אומנם הדבר החשוב ביותר אותו ימצאו הרוכבים בסוכנות הטרקטורונים זהו הייעוץ המקצועי שיכול להיות בנוגע לבחירת הדגם של הטרקטורון וכן בנוגע לתחזוקתו השוטפת, במיוחד כשמדובר בנסיעות בשטח המדברי הקשה בדרום הארץ.

סוכנות טרקטורונים בדרום – גם לרכבי יד שנייה

בזכות פריחתו של ענף הטרקטורונים ורכבי השטח בארץ וכן, בשל היקפי היבוא שבשנים האחרונות הכפילו את עצמם, הצרכן הישראלי נהנה היום משוק של טרקטורוני יד שנייה הגדל מיום ליום. את טרקטורוני יד שנייה ניתן לרכוש במספר דרכים, החל מאתרי אינטרנט עם לוחות מודעות של מוצרים משומשים ועד לסוכנויות טרקטורונים.

בימינו, כמעט כל סוכנות טרקטורונים בדרום הארץ מציעה ללקוחותיה מגוון רב של טרקטורוני יד שנייה ברמות מחירים שונות, החל מסכומים של כ- 10 אלף שקל ועד לכ- 40-50 אלף שקל. היתרון של רכישת טרקטורון דרך סוכנות הוא ב"ראש שקט" שמקבלים הרוכשים מפני שהם מקבלים לידיהם רכב שעבר את כל הבדיקות המכאניות הנדרשות.

כיצד לחפש סוכנות טרקטורונים?

כדי למצוא סוכנות טרקטורונים מקצועית ואיכותית בדרום הארץ, מומלץ קודם כל לפנות לחברים ולמכרים. היום ניתן לעשות זאת באמצעות הפייסבוק ואף להיכנס לקהילות של חובבני טרקטורונים ולקבל מהם המלצות על סוכנות.

עם זאת, חשוב לקחת בחשבון שהמחירים של הטרקטורונים והשירותים משתנים מסוכנות לסוכנות, כך שגם האלמנט של המחיר יכול להיות מאוד משמעותי. לכן, כדאי לפנות לכשלוש סוכנויות שונות עליהן תקבלו המלצות, ולערוך השוואת מחירים.

 
עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010