מוצרי פנג שואי


מאת: רינה יוגל

פנג שואי היא תורה עתיקה אשר מקורה בסין הקדומה. בשנים האחרונות חדרה תורת הפנג שואי למערב ומספר המאמינים בה גדל מיום ליום. חברות כלכליות רבות, גם במערב, מאמינות בתורת הפנג שואי ותולות בה את הצלחתן הכלכלית.

יועצים בתחום הפנג שואי רוכשים מוצרי פנג שואי. אלה מוצרים המזוהים עם תורת הפנג שואי ומהווים פיתרונות למגוון מצבים. לכל מוצר יש מסורת מיוחדת ותפקיד שונה. במאמר זה נביא סקירה קצרה על אודות מוצרי פנג שואי הפופולאריים והנפוצים ביותר.

מוצרי פנג שואי – מהם המוצרים הפולאריים

קלבש, דלורית מיובשת - בתקופה שבה לא היה מקרר גילו הסינים כי אחסון מוצרי מזון בתוך הקלבש מונע את התקלקלות המוצרים. הם אחסנו בקלבש מוצרים ותרופות. במשך הזמן הם גילו גם כי הדלורית סופגת את הרעלים.

הם הבינו כי בדלורית יש חומר מיוחד הסופג רעלים, ולכן חסידי פנג שואי מאמינים כי דלורית סופגת אנרגיה שלילית . מבין מוצרי פנג שואי רבים לדלורית ולתוצאותיה יש הוכחה מדעית. מאמינים רבים טוענים כי ספיגת האנרגיה השלילית יעילה לריפוי מחלות.

פעמוני רוח - בין מוצרי פנג שואי הרבים, פעמוני רוח נפוצים ביותר. פעמוני הרוח עשויים ממתכת והצליל המתכתי נחשב לתיקון בתורת הפנג שואי. אימא אדמה, אחד מיסודות הפנג שואי, שומעת את הצליל המתכתי, מבינה כי תינוקה בוכה והופכת להיות אימא דואגת ועוזרת. את פעמוני הרוח תולים המאמינים על יד החלון או במרפסת כדי שיפיקו את הצלילים המתכתיים.

פרח הלוטוס - פרח הלוטוס מייצג לדעת המאמינים את הטוהר, את השמש הבוקעת מהאוקיינוס ואת מחזור הלידה המחודש. חסידי הפנג שואי תולים את התמונה של פרח הלוטוס או רוכשים פרח לוטוס העשוי מקריסטל.

פסל בודהה – בודהה המכונה "בודהה המואר" דגל בדרך שמונת השלבים אשר חסידי הפנג שואי מאמינים בה. מוצרי פנג שואי כוללים את סמל הבודהה המואר במספר גרסות. יש הרוכשים את פסל הבודהה היושב על שפע מטבעות ומאמינים כי יזכו לשפע חומרי ויש המסתפקים בדמות הבודהה העשויה מחרסינה סינית.


 
עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010