הלוואות לעסקים לשיפוץ


הלוואות לעסקים יכולות להיות הרבה יותר משמעותיות ממה שאתם חושבים לפעילות העסקית של העסק שלכם. גם אם חסכתם לא מעט כסף לפני שפתחתם עסק תתפלאו לגלות שאתם צריכים עוד הלוואה. זה הזמן להבין מי צריך הלוואה, כיצד אפשר לקבל תנאים נוחים יותר ואיך מתכננים אותה.

איזה עסק צריך הלוואה?

כל עסק צריך הלוואה אלא אם מדובר על עסק קטן מאוד כמו עוסק פטור. למעשה כל עסק צריך להתחיל ממשהו וגם אם חסכתם כסף רב בסופו של דבר אם אין לכם מאות אלפי שקלים בבנק תצטרכו עוד כסף. גם אם יש לכם כסף רב אם העסק יצליח אתם צריכים למנף אותו ולשם כך אתם חייבים שיהיה לכם אשראי זמין. כאשר אתם מבקשים הלוואה מגוף מימון אתם כמובן מתמודדים עם החזרים לא פשוטים ולא רק של הריבית אלא של הקרן שמתבזבזת על השקעה בעסק שלא בטוח תניב תוצאות. עם זאת, הלוואה היא חובה בימינו.

כיצד נקבל תנאים נוחים יותר?
כדי לקבל תנאים נוחים יותר אתם חייבים להתמקח. אי אפשר לא להתמקח ולצפות לקבל את המחיר הכי טוב כי ההצעה הראשונית שיציעו לכם לעולם לא יהיו הטובות ביותר. הלוואות לעסקים רבות מאוד בשוק ולכן אתם חייבים להעלות את כושר המיקוח שלכם על ידי עריכת סקר שוק. לא תבצעו סקר שוק – אין לכם למה לצפות כלל וכלל בכל מה שקשור להוזלת העלויות, כי אין לכם אפשרויות אחרות.

כיצד נתכנן את ההלוואה היטב?
כדי להוזיל את העלויות של הלוואות לעסקים אתם צריכים לתכנן את ההלוואה היטב ולהגיע עם תכנית עסקית ברורה וסכום כסף מדויק אותו אתם צריכים לקבל. מי שלא יבין את הפרטים הבסיסיים האלו יכול לעשות טעות איומה וללוות כסף רב שהוא כלל לא צריך מה שיעלה את הריבית.
עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010