הורוסקופ מאויר של מזל דגים


אודות מזל דגים

בני מזל דגים שייכים לקבוצת מזלות המים. המזל הוא האחרון בגלגל המזלות וישנה טענה כי נאגרה בו כמות גדולה של חכמה. ילידי מזל דגים הם אנשים מיוחדים, רגישים, מלאים בתבונה, אינטואיציה ויכולת מדהימה של נתינה והקרבה למען האחר. הדגים אינו אוהב להיות במרכז העניינים ומעדיף תמיד להיות ברקע ולאפשר לאחרים להוביל את הקבוצה. כמעט בכל הורוסקופ של מזל דגים ישנה התייחסות לרגישות הגדולה של בני המזל וליכולתם לנחם, לטפל ולהעניק מעצמם לזולת.

עיצוב הורוסקופ של מזל דגים – אילו דימויים?

ילידי מזל דגים זקוקים לבני זוג רגישים, חמים ומבינים. בני זוג ביקורתיים וקשים פוגעים בנפשו העדינה של הדגים וגורמים לו לכאב לב ואכזבה. הדימויים שאנו צפויים לראות בהורוסקופ מזל דגים הם דימויים של מים גועשים, נפטון, סערות ומעמקים. זהו מזל עם הרבה רגש ועם פחות גבולות... למרבה הצער, הרבה "דגים צעירים" לוקחים את הצד הקורבני במערכת היחסים, בגלל הפאסיביות שלהם. רק עם הגיעם לבגרות מבינים בני מזל דגים את הצורך שלהם באהדה, חום והגנה. בגילאים מבוגרים מצליחים בני הדגים למצוא לעצמם בני זוג מתאימים יותר ולפתח קשרים זוגיים ארוכים, תומכים ויציבים. הצבע הכחול הוא הצבע שמהדהד בצורה הברורה ביותר עם מזל דגים.

מזל דגים ומקצועות העיצוב

עובדים בני מזל דגים הם עובדים נאמנים, שקטים ורגועים. באופן טבעי מגלים בני המזל משיכה אל מקצועות טיפוליים, שקטים ורגועים – כולל נגיעה בתחום המיסטיקה. מקצועות של עבודה סוציאלית, פסיכולוגיה, סיעוד, יופי וטיפוח וטיפול בילדים מעניקים לילידי מזל דגים אווירה שקטה, רגועה ואפשרות להעניק מעצמם לחברה. תשובות מדויקות יותר לבחירת תחום לימודים וקריירה אפשר לקבל בעזרת מפת הורוסקופ אישית.

אינטואיציה ויצירתיות

בני מזל דגים ניחנו באינטואציה חזקה במיוחדת וביצירתיות יוצאת דופן. לכן ניתן למצוא מזלות דגים שעובדים גם בתחום של עיצוב פנים, עיצוב הבית או פנג שואי.

מפת הורוסקופ אישית

קבלת מידע אישי אודות נתיב החיים הצפוי לבן המזל דורשת שרטוט של הורוסקופ אישי. את המפה בונה אסטרולוג מומחה בהתאם לנתוני תאריך הלידה, שעת הלידה ונתונים אישיים נוספים. איש המקצוע בוחן את מיקום הכוכבים בשעת הלידה של האדם ובונה בהתאם לכל מפה מיוחדת אשר מפרטת את העתיד להתרחש. המפה מסייעת בבחירת בני זוג מתאימים, בחירת קריירה וקבלת החלטות משמעותיות. ילידי המזל נוטים להיות רגישים ופגיעים במיוחד, מפת הורוסקופ מסייעת לבנות המזל להימנע ממערכות יחסים לא מתאימות ולמצוא מערכות יחסים הרמוניות ותומכות.
עבודות מעצבים
 
© כל הזכויות שמורות ל DesignTips - טיפים בנושא עיצוב פנים ועיצוב בכלל 2009-2010